Sambucol Kids Liquid

Shurupi Sambucol Kids ndihmon ne mbeshtetjen maksimale të sistemit imunitar të fëmijëve tuaj

1,350.00 L 1,500.00 L
-10%

Antioksidantët e pranishëm tek shtogu (Black Elderberry) janë ruajtur në përgatitjen e ekstraktit. Antioksidantët dhe VItamin C mbrojnë qelizat nga stresi oksidativ si dhe ndihmojnë në mirëqënien e përgjithshme te fëmijëve tuaj nga 1 deri 12 muajsh.
Shurup me shije të këndshme
Shtog natyral i pasur me flavonoide
Nivel i lartë Antioksidantësh
Nuk përmban ngjyrues ose ëmbëlsues artificialë.
Nuk përmban gluten, maja ose derivate të qumështit
I përshtatshëm për vegjetarianë|Pa laktozë, Pa gluten

Mosha

Sasia

Firma

Doza e rekomanduar:
Fëmijët 1 deri 6 vjeç : 5ml (1 lugë çaji)
Fëmijët (7-12 vjeç): 10ml (2 lugë çaji) Doza gjatë periudhës së dimrit:
Fëmijet 1 deri 6 vjeç: 5-10ml (1-2 lugë çaji) dy herë në ditë.
Fëmijët (7-12 vjeç): 10ml – 15ml (2-3 lugë çaji) dy herë në ditë.

32.5 mg Vitamin C
0.95 g Lule Shtogu

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sambucol Kids Liquid”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *