Përfito 10% Zbritje në Blerjen e Parë Shiko detajet
0
Florifarma
Promocione dhe Oferta

Gjeje gjithcka te re per ty

Produkte të reja

Dermokozmetika

Gjeje gjithcka te re per ty. Gjeje gjithcka te re per ty.

Nena dhe femije

Gjeje gjithcka te re per ty. Gjeje gjithcka te re per ty.

Shtesa ushqimore dhe vitamina

Gjeje gjithcka te re per ty. Gjeje gjithcka te re per ty.

Produktet më të shitura

 • Sambucol Kids Teddies

  Karamelet në formë arushi ndihmojnë në mbështetjen maksimale të sistemit...

  1.800,00 L 2.000,00 L
  -10%
 • Sambucol Kids Liquid

  Shurupi Sambucol Kids ndihmon ne mbeshtetjen maksimale të sistemit imunitar...

  1.350,00 L 1.500,00 L
  -10%
 • Neurozan Original

  integrator qe rrit performancen mendore. Vitaminat b6 b12 b3 kontribuojne...

  2.430,00 L 2.700,00 L
  -10%
 • Vitabiotics - Ultra Vitamin C 500 mg *60 Tableta

  ultra vitamine c ofron nje clirim gradualte vitamines c e...

  1.080,00 L 1.200,00 L
  -10%
 • Neurozan Plus *28 Tableta + 28 Kapsula

  DHA (Docosahexaenoic acid) – është një acid yndyror esencial omega-3...

  3.240,00 L 3.600,00 L
  -10%
 • Transporti ofrohet falas në gjithë Shqipërinë.

  Dorëzim i produktit: 24 - 48 Orë

  24 - 48 orë dorëzim të produktit.

  Çdo blerje dorëzohet brenda 48 orësh nga momenti që konfirmohet blerja.

  Blerje të sigurta.

  Mund të kthesh produktin brenda afatit të caktuar sapo pagesa të konfirmohet, menjëherë nisin procedurat e dërgimit të porosisë.

  Newsletter

  Përfito 10% Zbritje në Blerjen e Parë

  Avantazhet që sjell Buletini FLORIFARMA

  Blog

  FloriFarma.com © 2021. All rights reserved.