Denk Magnes Direct *30 Bustine**##

Përmbushje e shpejtë e nevojës ditore me Magnez

1,130.40 L 1,256.00 L
-10%

• 300 mg magnez
• për muskujt, kockat, zemrën dhe sistemin nervor
• në trajtë pluhuri

Magnezi është një lëndë ushqyese jetike që përfshihet në shumë procese të ndryshme metabolike. Minerali mbështet funksionin normal të muskujve, kockave dhe nervave dhe ndihmon në zvogëlimin e lodhjes dhe këputjes. Meqenëse trupi nuk mund të prodhojë vetë magnez, një furnizim i mjaftueshëm përmes ushqimit është shumë i rëndësishëm.
Kërkesa ditore e magnezit mund të mbulohet lehtësisht me një paketim pluhuri të Denk Magnez Active. | Pa Laktoze, Pa gluten

Mosha

Firma

1 paketë pluhur në ditë.

Magnez 300 mg, Dextrose, magnesium oxide, bulking agent sorbitol, acidulant citric acid, releasing agent tricalcium phosphate, releasing agent magnesium salts from fatty acids, raspberry flavour (contains LACTOSE), sëeetener sodium cyclamate, sëeetener saccharin sodium, sëeetener sucralose

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Denk Magnes Direct *30 Bustine**##”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *