252135 Kopeta Gjiri NUK Ultra Dry *60 Cope

Kopeta gjiri 60 pcs

675.00 L1,170.00 L

Spastroje

Kopetat e gjirit NUK jane produkte komode per rutinen e perditshem te nenave te reja.
Kane formen perfekte me siperfaqen e jashtme te lemuar dhe shiritin ngjites per pershtatje te persosur brenda sytjenave.
Secila prej tyre gjendet e paketuar per te respektuar kushtet e higjenes.

Mosha

Sasia

Firma

Madhesia

30 cope, 60 cope

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “252135 Kopeta Gjiri NUK Ultra Dry *60 Cope”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *