VITABIOTICS

VITABIOTICS

Jointace Patch*8 patch

*Aplikohet direkt mbi lekure duke siguruar keshtu suport per muskujt dhe kycet *Formula e saj unike kombinon 6 vajra esenciale plus mentolin ftohes me glukozamine sulfat dhe kondroitine *Vepron shpejt ne baze te shperndarjes lipoxomike te molekulave *Efekti qetesues i Jointace patch zgjat deri ne 12 ore pas aplikimit

Ginger Pastille*30tableta

*Xhinxheri eshte perdorur prej kohes ne mjekesi per qellime te ndryshme *Lehteson dhimbjen e kyceve nga artriti *Permireson shendetin e kockave *Permison tretjen *Ul nivelin e sheqerit ne gjak *Kuron diarrene *Largon nausene Perdorimi:1 here ne dite

Feroglobin 200 ml

*Hekur ne forme organike qe nuk demton stomakun *Folati dhe vitamina B12 ndihmojne ne reduktimin e lodhjes *Ndihmon ne formimin e rruazave te kuqe te gjakut *Feroglobina eshte burimi ideal i hekurit gjate shtatezanise ,mestruacioneve ,atleteve dhe personave mbi 50 vjec Perdorimi: Adultet-1 luge caji 2 here ne dite Femijet...

Feroglobin Capsule*30tableta

*Hekur ne forme organike qe nuk demton stomakun *Folati dhe vitamina B12 ndihmojne ne reduktimin e lodhjes *Ndihmon ne formimin e rruazave te kuqe te gjakut *Feroglobina eshte burimi ideal i hekurit gjate shtatezanise ,mestruacioneve ,atleteve dhe personave mbi 50 vjec Perdorimi:1 kapsule ne dite

Diabetone Plus OMEGA 3*56 tableta

*Mban brenda normës nivelin e glukozës në gjak *Normalizon metabolizmin e proteinave dhe glikogjenit *Ndihmon normalizimin e funksionit të sistemit nervor *Normalizon metabolizmin e makronutrientëve Përdorimi :1 tabletë nutriente+1 kapsulë omega 3 /ne ditë

Diabetone Original*30 tableta

*Ndihmon në normalizimin e sasisë së glukozës në gjak *Normalizon metabolizmin e proteinave dhe glikogjenit *Kontribuon  në funksionimin normal të sistemit nervor *Kontribuon në metabolizmin normal të makronutrienteve Përdorimi: 1 talbetë në ditë

Cardioace Original*30 tableta

*Ndihmon në normalizimin e funksionit të zemrës *Ndihmon në metabolizmin e homocisteinës *Luan ro në normalizimin e qarkullimit të gjakut *Mbron qelizat e zemrës nga stresi oksidativ Përdorimi :1 tabletë në ditë