VITABIOTICS

VITABIOTICS

Wellkid smart chewable 30 tableta

Prodhuar për nevojat specifike të fëmijëve me përmbajtje prej 21 nutrientësh të balancuar E përshtatshme për fëmijët 4-12 vjeç Përfshin vitaminat A,C dhe D në nivelet e sugjeruara nga departamenti i shëndetit në UK Ndihmon rritjen normale të kockave Ndihmon në zhvillimin e funksioneve konjitive Përdorimi: 1 tabletë/ditë

Wellkid Omega-3 Chewable

Për fëmijet 4-12 vjeç Përmban nivelin optimal të Omega-3 për fëmijët Burim i acideve yndyrore EPA dhe DHA Përmban vitaminën D të domosdoshme për rritjen dhe zhvillimin e kockës dhe sistemit imunitar Përdorimi: 1-2 kapsula/ditë

Wellkid Soft Jelly 30 capsula

Tableta xhelatinore me formulë të krijuar për të plotësuar nutrientët që nuk janë marrë me ushqimin Përdorimi: 1-2 tableta/ditë

Wellkid Multi-vitamin Liquid 150 ml

Për fëmijët 4-12 vjeç Ndihmon rritjen normale të fëmijëve falë 15 nutrientëve esencialë Kontribuon në rritjen dhe zhvillimin normal të kockës Përforcon sistemin imunitar Ndihmon zhvillimin normal konjitiv Përdorimi: 4 deri 10 vjeç: 1 lugë çaji (5ml)/ditë 11 deri 12 vjeç: 2 lugë çaji (10ml)/ditë

Wellbaby Multi-vitamin Liquid 150 ml

Ideale për bebet dhe fëmijët nga 6 muaj deri në 4 vjeç Përmban 14 vitamina dhe minerale esenciale për rritjen normale Kontribuon në zhvillimin normal të funksioneve konjitive Ndihmon rritjen dhe zhvillimin normal të kockës Rrit imunitetin falë përmbajtjes së vitaminës D Përdorimi: për foshnjet 6 muaj- 4 vjeç -5...

Wellbaby Multi-vitamin Drops 30 ml

Ideale për bebet 4-12 muaj Formulë e sigurt dhe e balancuar me 16 nutrientë Ndihmon në zhvillimin e trurit dhe funksioneve konjitive Ndihmon rritjen dhe zhvillimin e kockave Përforcon sistemin imunitar Përdorimi: 2 x 0,5 ml/ditë

Pregnacare stretch mark lotion200ml

Locion hidratues me përmbajtje të kokosit, gjalpit shea, plus ekstrakte bimore Ushqen dhe hidraton butësisht lëkurën me strija Ndihmon në reduktimin e strijave në nivel qelizor Përmbajtja: Fara të gjalpit të kokosit Gjalp Shea Aloe Vera Vaj Avokado Ekstrakt të kalendules Vaj të lavanderës Vitaminë E Acid pantotenik Alantoine Oksid...

Pregnacare Strech Mark 100 ml

Krem i pasur masazhues krijuar për përkujdesjen ndaj strijave që krijohen në shtatëzani Përmban vitaminën E, C dhe ekstrakte bimore të kalendules, aloe verës dhe të vajit të aguliçes I sigurt dhe efektiv për tu përdorur gjatë shtatëzanisë dhe pas lindjes Ndihmon për të pasur lëkurë me elastike 73% e...

Pregnacare plus omega-3 56 tableta

Përmban: 28 tableta Pregnacare me 400 mcg acid folik 28 kapsula omega-3 me 300 mg DHA +60 mg EPA Vaji i peshkut është i rëndësishëm për zhvillimin e sistemit nervor dhe syve Pregnacare Plus është burim i vitaminës E e cila mbron qelizat nga stresi oksidativ Përdorimi: 1 tabletë +...

Pregnacare New Mum 56 tableta

Formulë e balancuar që siguron mbështetjen e duhur nutricionale të nënave pas shtatëzanisë Redukton lodhjen dhe ndjesinë e këputjes Ruan shëndetin e lëkurës dhe flokëve Përmban elementet e duhur për një mirëqënie të përgjithëshme Përdorimi: 2 tableta/ditë

Pregnacare Max 84 tableta

Siguron mbështetjen maksimale me nutrientët e duhur për shtatëzaninë Përmban burim ekstra të acidit folik nga L- metilfolati Përmban vitaminën D në nivelin e rekomanduar Plus kapsula Omega-3 të një cilësië të lartë, burim i DHA, i nevojshëm për zhvillimin normal të trurit dhe syve të fetusit

Pregnacare His & Her conception*60 tableta

Formulë e balancuar që ndihmon shëndetin riprodhues të burrit dhe të gruas Paketim i dyfishtë që përmban tabletat Pregnacare conception dhe Wellman Conception Wellman Conception përmban zink dhe vitamin C që ndihmojnë në spermatogjenezë Përdorimi: gratë- 1 tabletë/ditë burrat- 1 tabletë/ditë