1+1

Vitabiotics - Ultra Vitamin C 500 mg *60 Tableta

ultra vitamine c ofron nje clirim gradualte vitamines c e cila eshte formuluar me 25mg bioflavonoide te qitros,per nje perthithje dhe efekt maximal.Ofron efekte antioksiduese dhe kontribon ne funksionimin normal te sistemit imunitar dhe nervor.Rrit perthithjen e hekurit dhe mbeshtet formimin e kolagjenit.

1,080.00 L 1,200.00 L
-10%

Ultra vitamina c 500mg siguron: 1-funksionimin normal te sistemit imun dhe atij nervor sepse kontribon ne zhvillimin normal te te gjitha proceseve te perfshira ne keto sisteme. 2-eshte nje kofaktor ne sintezen e kolagjenit per funksionimin normal te kockave, dhembeve, lekures, kerceve. 3-rrit perthithjen e hekurit, mineralit esencial per prodhimin e qelizave te kuqe te gjakut dhe hemoglobines. 4-efekte antioksiduese duke perforcuar aftesine e trupit per te neutralizuar radikalet e lira dhe mbron qelizat dhe stresi oksidativ | Pa Laktoze, Pa Gluten

Mosha

Sasia

Firma

nje ose dy tableta ne dite. Rekomandohet te gelltiten me uje. Nuk duhet tejakaluar doza e rekomanduar

Vitamin C (Ascorbic Acid [Carrier: Hydroxypropylmethylcellulose]), Bulking Agents: Dibasic Calcium Phosphate & Microcrystalline Cellulose, Sustained Release Agent: Hydroxypropylmethylcellulose, Citrus Bioavonoids, Anti-Caking Agents: Magnesium Stearate and Silicon Dioxide, Xanthan Gum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vitabiotics – Ultra Vitamin C 500 mg *60 Tableta”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *