Sambucol Kids Teddies

Karamelet në formë arushi ndihmojnë në mbështetjen maksimale të sistemit imunitar të fëmijëve tuaj

1,800.00 L 2,000.00 L
-10%

Antioksidantët e pranishëm tek shtogu (Black Elderberry) janë ruajtur në përgatitjen e ekstraktit. Antioksidantët dhe Vitamina C mbrojnë qelizat nga stresi oksidativ si dhe ndihmojnë në mirëqënien e përgjithshme të fëmijëve tuaj mbi 4 vjeç.
Tableta të përtypshme me shije të këndshme
Shtog natyral i pasur me flavonoide
Nivel i lartë Antioksidantësh
Nuk përmban ngjyrues ose ëmbëlsues artificiale.
Nuk përmban gluten, maja ose derivate të qumështit
I përshtatshëm për vegjetarianë|Pa laktozë, Pa gluten

Mosha

Sasia

Firma

Doza e rekomanduar: Fëmijë 4 deri 12 Vjeç: 1-2 Arusha në ditë.

1000 mg Lule Shtogu
80 mg Vitamin C

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sambucol Kids Teddies”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *