255257 Ene Per Ngrirje

Ene per ngrirje e ndare ne 9 kube te vogla

1,800.00 L 2,000.00 L
-10%

NUK Freezer Tray eshte nje forme inovative per ngrirjen e ushqimeve te pergatitura per femijen.
Eshte e ndare ne 9 kube te vogla, secila pjese 60 ml.
Thjeshte mbushini kubet me pure,mbylleni me kapak dhe vendoseni ne frigorifer.
Fale formes fleksiber dhe silikoni te bute, pjeset mund te hiqen individualisht sipas nevojes dhe te ngrohen kur te jete koha per vaktin e ardhshem te shendetshem.

Mosha

Sasia

Firma

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “255257 Ene Per Ngrirje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *