Përfito 10% Zbritje në Blerjen e Parë Shiko detajet
0
Florifarma

KARTA PREGNACARE

Post by admin / 20 Pri, 2023/ in Blog

Besojini kompanise britanike Vitabiotics, Numri 1 i Britanisë së Madhe mundesine te  merni  perkujdesjen e duhur  per te gjithe periudhen e pritjes se embel  dhe pas saj.

Karta e besnikerise Pregnacare  ju mundeson te ruani dietën tuaj gjatë shtatzënisë dhe pas saj me mbështetje jetike ditore nga gama jonë e suplementeve gjatë shtatzënisë per ju dhe bebin tuaj. 

Kjo karte eshte e vlefshme ne te gjitha farmacite ku do te lexoni  logon ‘’ Ketu mund te aplikoni Karten e Besnikerise Pregnacare’’

 

Ju do te perfitoni 10% ulje me blerjen e cdo produkti te Kartes.

Per cdo muaj ju do te vulosni kete karte tek farmacia  ku merni suplementin Pregnacare. Se bashku me te do te ruani dhe kuponin tatimor te blerjes se produktit. Me blerjen e 10 produkteve te kartes  ju do te mund te perfitoni ‘Shporten e bebit’  falas me te gjitha produktet e nevojshme nga kompania prestigjoze NUK per te nisur jeten e re.  Shporta e bebit ju vjen ne ndihme per muajt e pare te jetes se bebit tuaj dhe ne kete menyre nuk do tju duhet te shpenzoni asgje dhe te perfitoni produktet me cilesore dhe te sigurta per ju dhe femijen tuaj.

Me poshte do te gjeni produktet e kartes;

 1. Pregnacare original 
 2. Pregnacare original
 3. Pregnacare original
 4. Pregnacare Plus Omega-3
 5. Pregnacare Plus Omega-3
 6. Pregnacare Plus Omega-3
 7. Pregnacare Max
 8. Pregnacare Max
 9. Pregnacare Max
 10. Pregnacare Breastfeeding
 11. Pregnacare Breastfeeding
 12. Wellababy Vitamin D3 drops
 13. Wellababy Vitamin D3 drops

Po cfare do te perfitoni?

Shporta e bebit me produktet NUK vjen ne ndihmen tuaj qe ne ditet e para te jetes se bebit. Me perfitimin e kesaj shporte nuk do tju duhet te beni shpenzime te tjera per te nisur jeten e re me bebin tuaj

Te gjitha produktet e shportes jane NUK, prodhime gjermane , cilesore dhe te sigurta.

Shporta e bebit perfshin keto produkte:

 

Kopete  per gjirin  me nga  8 cope brenda (ULTA DRY) 

 

  

Biberon first choice

 

 

Detergjent per larjen e biberonave

Me perberes natyral, NUK Bottle Cleanser ne trajte shkume eliminon ne menyre efektive mbetjet e qumeshtit, ushqimit dhe lengjeve nga shishet, pjatat dhe lodrat qe jane ne kontakt me gojen e femijes suaj.
-Dermatologjikisht I testuar
-Pastrim I fuqishem me enzima natyrale
-Ne formatin 380ml. 

 

 

Soother band 

Paketim me dy biberona

 Biberonat genjeshtare te NUK jan te krijuar ne menyre te tille qe te pershtaten sa me mire me nofullen e bebit. Forma ortodontike e ben te pershtet lehtesisht te bebi gjate kohes se perdorimit, te te gjitha format e biberonave tane genjeshtare.
Te gjithe biberonat genjeshtare NUK vijne me nje sistem ajri ,I cili del jashte duke lejuar biberonin te qendroje I bute , te ruaj formen ,gje qe nuk lejon deformimin e nofulles tek te porsalindurit.

 

Qeset e qumështit të gjirit NUK

Duke qenë se mund të jetë  problem  ruajtja e  qumështit që është shprehur si rezervë, ne kemi një zgjidhje të thjeshtë për këtë problem: Qeset e qumështit të gjirit NUK. Ato janë të përshtatshme në mënyrë optimale për ruajtjen e qumështit të gjirit lehtësisht dhe në mënyrë higjienike. Me një shkallë matëse, gjithmonë mund të dallohet se sa qumësht ka në qese dhe sa eshte perdorur. Çdo qese mund të mbajë deri në 120 ml. Praktik dhe i papërshkueshëm nga rrjedhjet. Grykë derdhjeje praktike.  Higjienike.

 

 

Një ndihmë e madhe për një hundë të vogël: Dekongjesti i hundës NUK zhbllokon hundën e foshnjës suaj butësisht dhe në mënyrë të sigurt. Gryka e gjerë e sigurisë ju pengon ta fusni atë shumë larg në hundën e foshnjës tuaj. Eshte I bute dhe mjaft I sigurt ne perdorim.

 

 

 

Zinxhir per cucat

Për cucat  me unazë. Zinxhirët e cucave janë shumë praktik pasi parandalojnë rënien në tokë ose humbjen e tij. Falë kapëses së tij të thjeshtë, Zinxhiri  NUK mund të fiksohet shumë lehtë në veshjet e fëmijës suaj. Bërë nga material i fortë, me cilësi të lartë

 

 

Furca pastruese  per shishet

Që shishet  të qëndrojnë higjienike dhe të sigurta për t’u përdorur, është vërtet e rëndësishme që ato të mbahen të pastra. Për të ndihmuar NUK ka zhvilluar furçën 2 në 1 për shishet. Me qime të forta dhe një formë që është e përputhshme me shumicën e shisheve për fëmijë, furça 2 në 1 Bottle & Teat është projektuar për pastrim të plotë. Për lehtësi, doreza e furçës ka një unazë të varur dhe furça e kokes se biberonit  mund të kapet direkt në dorezën e furçës së shisheve, në mënyrë që të dini gjithmonë se ku ta gjeni!

-Transporti brenda Tiranës: 200L për blerje nën 2000L // Falas për blerje mbi 2000L -Transporti në rrethe: 300L për blerje nën 4000L // Falas për blerje mbi 4000L

Dorëzim i produktit: 24 - 48 Orë

24 - 48 orë dorëzim të produktit.

Çdo blerje dorëzohet brenda 48 orësh nga momenti që konfirmohet blerja.

Blerje të sigurta.

Mund të kthesh produktin brenda afatit të caktuar sapo pagesa të konfirmohet, menjëherë nisin procedurat e dërgimit të porosisë.

Newsletter

Përfito 10% Zbritje në Blerjen e Parë

Avantazhet që sjell Buletini FLORIFARMA

Blog

FloriFarma.com © 2021. All rights reserved.